www.hotel-ubytovani.com
 

Penzion ATHANOR *** ubytování Český Krumlov

 
 
 
Penzion Český Krumlov Athanor - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Český Krumlov Athanor - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov Athanor -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov Athanor -  je k dispozici letní terasaPenzion Český Krumlov Athanor - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Český Krumlov Athanor - přijímá kreditní karty VISAPenzion Český Krumlov Athanor - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov Athanor - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Athanor - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Český Krumlov Athanor - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Penzion ATHANOR
Plešivecké náměstí 271, Český Krumlov 38101
Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-Athanor@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Athanor ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion ATHANOR - ubytování Český Krumlov | Vítejte

 
Penzion Český Krumlov Athanor Luxusní a romantický penzion Athanor se nachází na malebném náměstíčku jen 300 metrů od historického náměstí Českého Krumlova. 

Penzion Athanor vznikl v roce 2011 citlivou rekonstrukcí starodávného, památkově chráněného objektu, jehož základy sahají až do středověku. 

Penzion Athanor ubytování
Penzion Athanor disponují 2 luxusními apartmány a 3 pokoji při celkové kapacitě 10 lůžek s možností 2 pevných a 2 mobilních přistýlek. 

Dům je zařízen moderním nábytkem a doplňky, které vyzývavě kontrastují s jeho pradávnou historií. Apartmány jsou vybaveny moderní kuchyní s veškerým příslušenstvím. Ve vybavení LCD televize, satelit, připojení k internetu, minibar a klimatizace v půdních pokojích. Apartmán č. 1 a pokoj č. 4 disponují masážní vanou. Součástí koupelny apartmánu č. 2 je sauna, která je bezplatně k dispozici hostům v apartmánu.

Penzion Athanor ubytování v Českém Krumlově služby
Ubytování Český Krumlov s vlastním parkováním zdarma. Kola lze umístnit ve vstupní síni domu nebo na zahradě dle osobní domluvy. Snídaně je podávána v nejstarších částech domu, ve středověkém a renesančním sklepě. Součástí sklepení je i privátní vinotéka majitelů domu, z níž mohou hosté část vzorků degustovat podle aktuálního vinného lístku. Hosté penzionu Český Krumlov si mohou odpočinout v okrasné zahrádce, pro gurmány je k dispozici mobilní gril.

Ubytování v Českém Krumlově Penzion Athanor okolí
Český Krumlov je město s velmi bohatým kulturním životem. Jako památka UNESCO je oblíbeným hostitelským místem kongresů, koncertů, slavností a festivalů. Budete-li v Českém Krumlově, neměli by jste si nechat ujít návštěvu divadelního představení na jedinečném otáčivém hledišti v areálu zámku. Rovněž tak bude zajímavé navštívit i některé z místních muzeí.

Penzion Athanor Český Krumlov je zařazen do projektu Domy s duší.